Gezocht: projectleden beleidsplan 2024-2027

14 maart 2023


Als bestuur van tennisvereniging At Risk werken we met een beleidsplan, waarin staat wat onze visie, missie en strategie is, wat de doelstellingen zijn voor de komende vier jaar en hoe we deze willen invullen. Kortom, hoe blijven we een tennisvereniging waar jong en oud samenkomen voor zowel competitief als recreatief tennis en waar de juiste balans is tussen sportiviteit en gezelligheid.  

Op dit moment werken we nog dit jaar met het beleidsplan 2020-2023, maar er moet een nieuw planontwikkeld worden voor 2024-2027. Dit nieuwe beleidsplan wordt in de ALV van november 2023 bespoken.

We zoeken daarom  4-6 leden van onze vereniging die het nieuwe beleidsplan 2024-2027 willen gaan opstellen.   

Wat breng je mee?

  • enthousiasme; 
  • gedrevenheid om onze vereniging te versterken en te verbeteren in beleid en praktijk;
  • tijd om At Risk hierin te helpen;    
  • visie over de rol van de tennisvereniging voor het spelen bij At Risk, over het jeugdbeleid, selectiebeleid, het competitiespelen en het parkā€¦ eigenlijk over alles waar de vereniging sterker van kan worden!  

Lijkt het je wat om als onderdeel van een team het beleidsplan op te stellen? Of heb je nog vragen hierover, neem dan nu contact op via [email protected].

Nieuwscategorieën Senioren