Najaarscompetitie 2025: 340 deelnemers en 9 kampioenteams!
Gisteren - 12:46
In september en oktober was het weer tijd voor de Najaarscompetitie (NJC)! Tijdens de eerste competitieweken hadden we regelmatig heerlijk tennisweer, maar er waren ook speeldagen met storm en regen. Zoals vaker zijn er daarom wedstrijden gespeeld tot op de laatste inhaaldag.
Ter afsluiting van de NJC organiseerde de Feestcommissie op zaterdag 11 oktober 2025 een gezellig Oktoberfest, aangekleed met dirndls, lederhosen, bier, worst en een DJ met Duitse Schlagermuziek.
Een overzicht in cijfers:
Maar liefst 421 jeugd- en seniorenleden van At Risk hebben zich aangemeld voor de najaarscompetitie, waarvan 340 leden zijn ingedeeld in een competitieteam, de overige 81 leden stonden reserve. Er zijn in totaal 121 invalbeurten geregistreerd, met 86 verschillende spelers.
54 teams hebben deelgenomen in diverse competitiesoorten, er werden in totaal 267 competitiewedstrijden gepland, met steeds 4 tot 6 partijen.
9 seniorenteams zijn kampioen geworden tijdens de NJC 2025. Deze kampioensteams hebben een tegoedbon voor de kantine ontvangen als waardering voor hun goede prestatie.
Inmiddels kijken we weer uit naar de voorjaarscompetitie (VJC). Leden die deelnemen aan de VJC 2026 hebben op 3 januari een uitnodiging van Tennisschool Tom van Lijf ontvangen, met de mogelijkheid om je in te schrijven voor competitietraining in de periode van zaterdag 31 januari t/m zondag 15 maart 2026.
En alvast voor in de agenda: op zaterdag 21 maart organiseert de CWT weer de interne uitwisseling tussen de competitieteams, een opwarmertje voor de voorjaarscompetitie die begin april van start gaat.
Nieuwscategorieën