Junior-Senior toernooi

Programma
Het toernooi begint om 13.00 uuur en zal laat in de middag afgesloten worden met een prijsuitreiking. We starten met tennissen om 13.00 uur en vragen jullie daarom uiterlijk 12.45u aanwezig te zijn. Het volledige programma zal op de dag zelf bekend gemaakt worden. Er zijn zelfs poffertjes!
Deelname
Vraag je vader/moeder/broer/zus/neef/nicht/zoon/dochter en geef je op als duo door een mail met je contactgegevens te sturen naar [email protected].
Inschrijven kan tot maandag 10 maart.
Geef in je mail jullie namen, leeftijd, en je/jullie rating op, zodat wij de poules zo eerlijk mogelijk kunnen maken.
Je duo dient te bestaan uit 1 speler jonger dan 18 jaar (junior) en 1 speler ouder dan 18 jaar (senior), waarvan ten minste 1 speler lid is van At Risk.
We hebben helaas niet onbeperkt plek, dus schrijf je snel in!
En vergeet je racket niet 😉. Mocht je duo niet beschikken over een racket, laat het ons dan even weten.
Kosten
Omdat het de eerste keer is dat we dit weer sinds jaren organiseren, is deelname aan het toernooi gratis.
Groetjes en tot zaterdag 15 maart!
Florentino en de Jeugdcommissie